Roofer ALUMINIUM 100 Металізована пароізоляційна мембрана (70м2)
- 3 або більше: 1446.00 грн
Паробар'єр Roofer AL100 це сіра металізована, універсальна тришарова, герметична покрівельна плівка. Застосовується для захисту теплоізоляційного шару покрівлі, стін або підлоги від попадання вологи. Пароізоляція Руфер AL100, за рахунок своєї фольгованої поверхні, відбиває інфрачервоні промені, що додає +10% до енергозбереження, Паро-гідроізоляційна мембрана Roofer має захист UV стабілізатором.
Мембрана Руфер AL100 складається з армованого, фольгованого та пароізолюючого шарів, з додаванням ультра фіолетового стабілізатора (UV). Світлостабілізатор забезпечує додатковий захист від прямих сонячних променів, це суттєво продовжує термін експлуатації скатної покрівлі.
Паро-гідроізоляційні мембрани Roofer AL100 застосовуються для максимальної гідроізоляції даху, а також для захисту стін із зовнішнім утеплювачем. Покрівельні мембрани не призначені для використання в покрівлі з фасадом, що вентилюється.
Технічні характеристики мембрани Roofer AL100
- Матеріал - алюміній, поліпропілен, УФ-стабілізатор
- Тип мембрани – пароізоляційна мембрана
- Застосовується у будівельно-монтажних роботах
- Призначення: для підкрівельної гідроізоляції покрівлі, мансард, паро-гідроізоляції фасадів, захисту стін із зовнішнім утеплювачем
Також дивіться аналог алюминієва пароизоляція Стротекс
Самовивіз у Києві - Безкоштовно
Можливий за адресою: Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 10А (навпроти Шпалерного ринку) Будмагазин на карті
Доставка товару Нова Пошта, УкрПошта
Доставка по тарифу поштового перевізника
У робочі дні, при замовленні до 14-00, відправлення в той же день, або на наступний робочий день після замовлення товару
Можливі варіанти оплати
1. Безготівкова оплата на розрахунковий рахунок з випискою податкової накладної з ПДВ
2. Оплата на рахунок ФОП ПриватБанк, Монобанк у форматі IBAN
3. Оплата в офісі
4. Оплата при доставці та отриманні товару (накладений платіж)
* Накладений платіж на Новій Пошті, додатково оплачується пересилка грошей 2% від суми + 20 грн за послугу